Legimi wspiera Polską Akcję Humanitarną

W obecnej sytuacji większość, o ile nie wszystkie dziedziny naszego życia zdominowała informacja o wojnie, jaką Rosja wypowiedziała Ukrainie. Napływające straszne informacje z kraju naszych sąsiadów zaburzyły poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewnej beztroski, jakie towarzyszyły nam do tej pory.

Być może nie jestem jedyną osobą, która raz, że z niemocy skupienia się na innych sprawach, dwa – z potrzeby poszerzenia swojej wiedzy na temat historii i polityki zagranicznej szuka dobrych i rzetelnych publikacji, które te potrzeby zaspokoją.

Wiele dobrych tytułów dostępnych jest w formie e-booków na Legimi, z którego bardzo chętnie i regularnie korzystam. Dlatego z radością dzielę się informacją o akcji pomocowej Legimi na rzecz wsparcia Ukrainy.

Spośród 21 tytułów (w tym nawet kilku dla dzieci) można pobrać bezpłatnie 2 z nich, a za każdą pobraną książkę Legimi przekaże 10 zł na konto Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz działalności dla Ukrainy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Legimi.

Grafika: www.facebook.com/legimi
Grafika: www.facebook.com/legimi

Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność na blogu, postaw mi wirtualną kawę. Przecież wiadomo, że kawa i książki to duet doskonały. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarze

  1. Pingback:Zrozumieć niezrozumiałe – Kozacka Czytelnia

  2. Pingback:Jaśminowa Trylogia tom 1: Czas Grzechu – Kozacka Czytelnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *