Pierwszy rok bloga!

Pierwsza rocznica KozackiejCzytelni to dobry czas na krótkie podsumowanie tego, co tu się działo przez ostatnie kilkanaście miesięcy.

Ostatnie 12 miesięcy na blogu

Pierwszy wpis na blogu był recenzją książki Filipa Springera 13 pięter. Ukazał się równo rok temu, 28 czerwca 2021 roku. Aktualnie czytam Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast tego autora, więc najpewniej z początkiem lipca wpis na temat tej książki zostanie opublikowany na blogu.

Przez ostatni rok na blogu pojawiły się 34 recenzje książkowe i 1 przepis kulinarny. Wśród przeczytanych książek było sporo reportaży i literatury faktu, była 1 powieść science-fiction, połowa serii Genialnej przyjaciółki wraz z uzasadnieniem, czemu nie sięgam po pozostałą, kilka tomów Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz, 3 poradniki, 3 biografie, 1 książka z gatunku literatury dziecięcej, 1 nieprzeczytana książka oraz cała Jaśminowa Saga Anny Sakowicz.

Co dalej?

Mimo że to raczej długie, jesienne i zimowe wieczory sprzyjają zaszywaniu się w domu z książką, to mam w ostatnim czasie nieco zwiększony zapał do czytania. Od miesiąca jestem posiadaczką czytnika książek, więc e-booków nie czytam już na smartfonie (co wcale nie wydawało mi się uciążliwe), jednak czytanie na dedykowanym temu urządzeniu to o wiele większy komfort. W najbliższym czasie planuję uruchomić newsletter, żeby raz w miesiącu przesyłać Wam podsumowanie mojego czytelniczego miesiąca wraz z listą książek, które polecam do osobistego sprawdzenia.

Jak możesz mnie wesprzeć w prowadzeniu bloga?

Możesz postawić mi wirtualną kawę! A przecież wiadomo, że kawa i książki to duet doskonały. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeden komentarz

  1. Pingback:Drugi rok bloga! – Kozacka Czytelnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *