Przewrotne love story

Podróż nieślubna Christiny Lauren to zabawna, młodzieńcza historia skrajnie różnych sióstr bliźniaczek. Ich życia i charaktery są istnym kontrastem dla siebie nawzajem. Jak się wkrótce okaże, serce – obu sióstr – nie sługa i postanowi zabić szybciej do panów o tym samym nazwisku. To z kolei nie dla wszystkich bohaterów zakończy się happy endem.

Niebanalna historia miłosna

Podróż nieślubna podobała mi się dużo bardziej niż czytany ostatnio Wzór na miłość. Historia Olive i Amy, czyli głównych bohaterek Podróży nieślubnej była w moim odczuciu dużo bardziej nieprzewidywalna i niebanalna. Przyjemny humor i młodzieżowy język sprawiły, że książka nie jest sztywna, a zyskuje na lekkości i współczesności. Bardzo szybko można zacząć utożsamiać się z którąś z sióstr, a co za tym idzie, kibicować jej w dalszych przygodach. Spora część historii rozgrywa się w czasie tytułowej podróży nieślubnej, zatem to najlepszy czas na dorzucenie tej pozycji do swojej listy wakacyjnych lektur. Będzie się dobrze czytać podczas wylegiwania na rozgrzanej plaży, kołysania w hamaku pośród leśnej zieleni, jak i podczas podróży.

Współpraca

Powieść Podróż nieślubna Christiny Lauren otrzymałam w ramach nawiązanej współpracy od Wydawnictwa Poradnia K, za co w tym miejscu jeszcze raz pięknie dziękuję!

Moja ocena: ★★★★★★★☆☆☆

Christina Lauren „Podróż nieślubna”

Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność na blogu, postaw mi wirtualną kawę. Przecież wiadomo, że kawa i książki to duet doskonały. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *