Czy istnieje wzór na miłość?

Aplikacja randkowa, która paruje użytkowników na podstawie ich kodu DNA? Brzmi dość futurystycznie, nawet w dobie Tindera. Blisko 30-letnia Jess początkowo również była sceptyczna do tego wynalazku, jednak jeden przygnębiający wieczór skłonił ją do spróbowania odnalezienia miłości swojego życia tą niestandardową metodą. Sporo to w jej poukładanym życiu namieszało.

Jak to właściwie działa?

A jeśli ktoś powiedziałby wam, że umawianie się na randki to relikt przeszłości? Że wystarczy zrobić wymaz z jamy ustnej, by znaleźć swoją drugą połówkę? Być może brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale w San Diego, w stanie Kalifornia, rozwijająca się firma z branży biotechnologicznej twierdzi, że potrafi tego dokonać. Wykorzystując do tego celu testy osobowości, tomografię mózgu oraz analizę DNA, GenecticAlly potrafi zidentyfikować twoją biologiczną drugą połówkę. Christina Lauren Wzór na miłość

Pozostaje pytanie, czy świadomość, że druga osoba biologicznie jest wprost idealnym partnerem, wystarczy, by stworzyć szczęśliwy związek? Albo jaki wpływ na udaną parę z długim stażem będzie miała informacja o tym, że z punktu widzenia biologii wcale nie są tak dobrze ze sobą dobrani? W pewnych sytuacjach takich informacji lepiej byłoby po prostu nie posiadać. Nowe technologie potrafią nieźle przewartościować wiele spraw i namieszać w życiu niejednego człowieka, nawet największego sceptyka odkryć technologicznych.

Dla kogo jest ta książka?

Myślę, że młode dziewczęta, nastolatki byłyby nią zachwycone. Wzór na miłość to książka na czasie, napisana przyjemnym, współczesnym językiem. Ponadto to historia miłosna dwojga młodych ludzi, nie brakuje w niej uczuć, emocji i namiętności. Być może jest nieco przewidywalna, jednocześnie przecież to właśnie szczęśliwych zakończeń oczekujemy od romansów, czyż nie? Polecam jako przyjemną lekturę dla siebie, siostry, mamy, przyjaciółki bądź córki!

Współpraca

Książkę Wzór na miłość Christiny Lauren otrzymałam od Wydawnictwa Poradnia K, za co w tym miejscu serdecznie dziękuję!

Moja ocena: ★★★★★★☆☆☆☆

Christina Lauren „Wzór na miłość”

Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność na blogu, postaw mi wirtualną kawę. Przecież wiadomo, że kawa i książki to duet doskonały. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeden komentarz

  1. Pingback:Przewrotne love story – Kozacka Czytelnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *